kolmapäev, 15. aprill 2020

Südamenädal


Südamenädala tegemised

Uus- Pärtle maja ja Laanelinnu maja lapsed, vanemad ja õpetajad tähistavad ka sel aastal Südamenädalat. Kui tavaliselt toimuvad selle nädala raames lasteaias Südamejooksud, siis paraku sel aastal tuleb toimetada teistmoodi. Liikumisõpetaja Reet saatis kõigile üleskutse olla sel nädalal aktiivne tegutseja ja liikuja nii kodus kui looduses. Lugeda oma samme ja läbitud kilomeetreid (kel võimalik), märkida üles oma õues olemise ja aktiivsetele tubasetele toimetustele (nt koristamine, ehitamine jne) kulunud aeg.Õpetaja Reet saatis ka näidistabeli, mida kogu pere täita saaks:


 Loomulikult leiab iga pere endale ise sobiva tabeli täitmise variandi, kas siis Word`is, Exelis või meisterdatakse hoopis see tabel ühistööna joonistades- lõigates- kleepides sobivaid pilte ning tehes see tabel kohe väga- väga ilusaks, sest siis ei lähe meelest  ka täita.
PS. pange külmkapi külge, siis ei lähe kindlasti meelest 😉

Ja siin üks näide ise tehtud tabelist 😉


Kodudes käib aga juba usin tevisesport. Siin mõned näited ⇓

tasakaaluharjutused


 ning osavusharjutused
😉


Muidugi on sel nädalal paras aeg taas meenutada tervislikku toitumist

õpetaja tehtud näidisplakat ja lapse poolt valmistatud plakat Aga praegu on alles kolmapäev ja küllap tuleb siia lehele veel mitmeidki postitusi südamenädala tegevuste kohta. 😊


Otsime täna välja tänavakriidid ja värvime ilma ilusaks 😉
Südame rõõmuks võiksid maha joonistada keksu kastid. Koos keksimisega kinnistad ka oma numbrite tundmist ning loendamisoskust. 

 


Veel võid joonistada need kujundid mida tunned. Vaata, mitu said?


Joonistada võid ka täpselt seda, mis pähe tuleb. Pea asi, et naudid õues olemist ja tunned rõõmu oma tegevusest 😉
Ja kõige lõpuks kirjuta oma ilusale tööle nimi ka alla. Võid kohe terve pere nimed kirjutada, sest harjutamine teeb teadagi meistriks!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar