teisipäev, 28. aprill 2020

Päikeseratta maja
Kevade uurimine.Sellel kevadel on paljud jalutuskäigud olnud just ainult oma pere seltsis. Sellega kaasnevalt on ka meie lapsed uurinud loodust ja pidanud erinevaid “jahte” looduses ja üldse õues leiduva suhtes koos oma ema ja isaga.  Kuid mõnikord on loodusesse sattunud prügi, mis sinna kohe kuidagi ei sobi ja ka seda on omalt poolt kokku korjatud. Näiteks rääkis videokõnes Hardi koos emaga, kuidas nad ojakest koos puhastasid.

Mõned näited toredatest hetkedest ja leidudest.

Silver käis “Kevadjaht” lehe järgi loodust märkamas. Ütles, et vihmaussi küll täna ei leidnud, kuid see-eest nägi ta puu otsas oravat!


Kevade algust käis ka õpetaja Kerli lähemalt vaatlemas.

Järgmine tore ülesanne oli “Loodusebingo”, mille aarete otsimiseks oli kindlasti vaja juba pikemaid jalutuskäike ette võtta!Õpetaja Eve oli siin samuti eeskujuks ja jagas meiega oma huvitavaid leide.On näha, et Larsi käigud olid samuti huvitavad ja leiduderohked. Õpetajatele saatis toreda fotokollaaži.
 Mariete on pidanud pühadeaeg jahti hoopis oma koduaias.
Sellel hooajal rohkem populaarsust kogunud “munakarbi aaretejaht”. Siin kohtusid Mesimummide õpetaja ja Tibude rühma laps. Ülesande saime Tibude rühma õpetajalt.  Kuid ka meie rühmas saatis Alia ja Remi pere oma aardekarbi pildi, mis olid ise ette võtnud.Looduses arvutamist harrastavad mesimummide rühma lapsed jätkuvalt😉 Näiteks niimoodi on harjutanud arvutamist Mark.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar